Фасадно светло тип ML418

750 ден1.120 ден

SKU: Не е достапно Категорија:

Дополнителни информации

Боја

Сива, Црна

Број на светилки

2, 3, 4

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Фасадно светло тип ML418”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *