Brio Grille

600 ден

Светилка BRIO Grile: Бела и Црна
Моќност: 28w – 38w
Топло-бела боја: 3500к

SKU: Не е достапно Категорија:

Дополнителни информации

Боја:

Црна, Бела

Моќност:

28 Wati, 38 Wati

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Brio Grille”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *