BRIO Visor

600 ден

Светилка BRIO Visor: Бела и Црна
Моќност: 28w – 38w
Топло-бела боја: 3500к

SKU: Не е достапно Категорија:

Дополнителни информации

Боја

Бела, Црна

Моќност

28 Wati, 38 Wati

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BRIO Visor”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *