Фасадни светла. тип2

720 ден950 ден

Избриши
SKU: N/A Категорија: Ознака

Опис на производот

Дополнителни информации

Тип на светење

Еднострано, Двострано

Боја на лустерот

Црна, Сива, Инокс

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фасадни светла. тип2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *