Фасадни светла. тип2

720 ден950 ден

SKU: Не е достапно Категорија: Ознака

Опис на производот

Дополнителни информации

Тип на светење

Еднострано, Двострано

Боја на лустерот

Црна, Сива, Инокс

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Фасадни светла. тип2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *