Фасадни светла тип 5

750 ден1.100 ден

SKU: Не е достапно Категорија:

Опис на производот

Дополнителни информации

Големина

30 цм, 17 цм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Фасадни светла тип 5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *