Фасадни светла. тип1

720 ден1.050 ден

SKU: Не е достапно Категорија: Ознака

Опис на производот

Дополнителни информации

Тип на светење:

Еднострано, Двострано

Боја на канделабра:

Црна, Сива

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Фасадни светла. тип1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *