Гарденија

670 ден

SKU: Не е достапно Категорија:

Опис на производот

Дополнителни информации

Тип на постоље:

Ѕидни, Столбни

Боја на стакло:

Бела, Проѕирна, Златна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гарденија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *