Канделабра тип.7

1.600 ден8.000 ден

SKU: Не е достапно Категорија: Ознаки , ,

Опис на производот

Дополнителни информации

Тип

Ѕиден, Столбен, Висечки, Канделабра 120см, Канделабра 220см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Канделабра тип.7”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *