Канделабра тип.7

1.600 ден8.000 ден

Избриши

Опис на производот

Дополнителни информации

Тип

Ѕиден, Столбен, Висечки, Канделабра 80см, Канделабра 220см

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Канделабра тип.7”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *