Купи!

Канделабра. тип1

530 ден

SKU: Не е достапно Категорија: Ознака

Опис на производот

Дополнителни информации

Боја

Бела, Црна, Бронзена

Тип на постоље

Ѕиден, Висечки, Столбен

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Канделабра. тип1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *