Sale!

Канделабра. тип2

600 ден

Избриши
SKU: N/A Категорија: Ознака

Опис на производот

Дополнителни информации

Боја

Бела, Црна, Бронзена

Тип на постоље

Ѕиден, Висечки, Столбен

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Канделабра. тип2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *