Канделабра. тип3

1.250 ден1.690 ден

Избриши
SKU: N/A Категорија: Ознака

Опис на производот

 

 

Дополнителни информации

Dimensions N/A
Тип

Ѕидна, Канделабра 80см, Канделабра 50см

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Канделабра. тип3”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *