Канделабра. тип3

1.250 ден1.690 ден

SKU: Не е достапно Категорија: Ознака

Опис на производот

 

 

Дополнителни информации

Димензии Не е достапно
Тип

Ѕидна, Канделабра 80см, Канделабра 50см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Канделабра. тип3”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *