Канделабра. тип 5

1.290 ден7.000 ден

Избриши
SKU: N/A Категорија:

Опис на производот

 

Дополнителни информации

Тип

Ѕиден, Висечки, Столбен, Канделабра 80цм, Канделабра 220цм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Канделабра. тип 5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *