Канделабра. тип 5

1.370 ден8.000 ден

SKU: Не е достапно Категорија:

Опис на производот

 

Дополнителни информации

Тип

Ѕиден, Висечки, Столбен, Канделабра 80цм, Канделабра 220цм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Канделабра. тип 5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *