LED SPOT – COB (Вграден)

250 ден380 ден

Вграден СПОТ – COB LED

| 5W | 7W |

Ладно-бела = 6000К

Боја на куќиште: мат хром, бела

SKU: Не е достапно Категорија: Ознаки ,

Опис на производот

ML-107

Дополнителни информации

Моќност (W)

5W, 7W