LED Лента 220V

90 ден200 ден

Моќност:  4W/1m   и  12W/1m

Сечеме по метар должен

SKU: Не е достапно Категорија: Ознаки ,

Опис на производот

Дополнителни информации

Боја Светлина

RGB (менува бои), Топло-бела, Ладно-бела, Црвена, Сина, Зелена, Жолта

Моќност

4W, 12W

+ Приклучок за 220V

ДА, НЕ

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LED Лента 220V”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *