LED Лента во боја (RGB)

750 ден1.100 ден

LED Лента

Водоотпорна – IP65
Моќност: 14.4W/1m

RGB сет: ЛЕД Лента + Далинско + Напојување

Цел котур е 5 метри

SKU: Не е достапно Категорија: Ознаки , ,

Опис на производот

 

Дополнителни информации

ТИП

ЛЕД Лента, LED Лента + далинско + напојување

Напон на приклучок

12 Волти, 220 Волти