LED Лента 12V

500 ден1.000 ден

LED Лента

Заштита: IP 20   или    IP 65 (Водоотпорна)

Моќност: 4.8W/1m  |  14.4W/1m

Во еден котур има 5 метри

 

SKU: Не е достапно Категорија: Ознаки ,

Опис на производот

Дополнителни информации

Боја на Светлина

RGB (менува бои), топло-бела, ладно-бела, сина, зелена, жолта, црвена

Моќност (W)

4.8W, 14.4W