LED панел – Круг (Надграден)

230 ден580 ден

Надграден панел

| 6W | 12W | 18W | 24W |
Топло/Ладно бела: 3000К-6400К

ML-101

 

SKU: Не е достапно Категорија: Ознака

Опис на производот

ML-101

Дополнителни информации

Моќност (W)

6W, 12W, 18W, 24W

Боја на светлина

Топло-бела, Ладно-бела