Лед плафоњерка со сензор

600 ден930 ден

Избриши
SKU: N/A Категорија:

Опис на производот

Дополнителни информации

Моќност

18 W, 24 W, 36 W

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лед плафоњерка со сензор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *