Лед плафоњерка со сензор

600 ден930 ден

SKU: Не е достапно Категорија:

Опис на производот

Дополнителни информации

Моќност

18 W, 24 W, 36 W

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лед плафоњерка со сензор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *