Сијалица против комарци

290 ден

Опис на производот

Овој производ содржи ЛЕД сијалица и плус додаток на сијалицата кој ги привлекува и убива инсектите.

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сијалица против комарци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *