Sale!

Мини диско ласер сијалица

150 ден

Диско сијалицата доаѓа во 2 варијанти:

1. Сијалица со навртка која има додадок подно постоље со кабел.
2. Сијалица со навртка која има додадок за приклучување дирекно во штекер.

Избриши

Опис на производот

Дополнителни информации

тип постоље

Подно постоље со кабел, За во штекер

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мини диско ласер сијалица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *