Купи!

Плетени лустери – Фенери

Original price was: 2.750 ден.Current price is: 2.600 ден.

SKU: Не е достапно Категории: , Ознаки ,

Опис на производот

   

Дополнителни информации

Тип на лустер

Тип 1, Тип 2, Тип 3, Тип 4

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Плетени лустери – Фенери”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *