Sale!

Плетени лустери – Фенери

2.600 ден

Избриши

Опис на производот

   

Дополнителни информации

Тип на лустер

Тип 1, Тип 2, Тип 3, Тип 4

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Плетени лустери – Фенери”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *