Столна лампа со држач

850 ден

SKU: Не е достапно Категорија:

Опис на производот

Дополнителни информации

Боја

Црна, Бела, Црвена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Столна лампа со држач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *