Подна ламба тип.8906-3

Висина: 160цм
Фасонки: стандардно грло Е27

 

Опис на производот

Дополнителни информации

Боја

Бела, Портокалова

Критики

  1. sonja

    Pocituvani,nikakvi info za proizvodot,visina…

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *