Подна Ламба тип.Ф01

1.750 ден

 

Материјал: Стаклени светилки на метална конструкција

 

SKU: Не е достапно Категорија:

Опис на производот

Дополнителни информации

Боја

Сива, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Подна Ламба тип.Ф01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *