Столна ламба тип 5

320 ден

SKU: Не е достапно Категории: ,

Опис на производот

Дополнителни информации

Боја

Сина, Црвена, Розева, Бела, Зелена, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Столна ламба тип 5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *