Столна ламба тип. 1

1.400 ден

Избриши
SKU: 9276 Категорија:

Опис на производот

Дополнителни информации

Боја

Светло-Кафена, Кремаста, Темно-Кафена

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Столна ламба тип. 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *