Столна ламба тип. 1

1.400 ден

SKU: 9276 Категорија:

Опис на производот

Дополнителни информации

Боја

Светло-Кафена, Кремаста, Темно-Кафена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Столна ламба тип. 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *