Столна ламба тип 2

2.950 ден3.450 ден

Опис на производот

Дополнителни информации

Форма

Столна ламба, Ѕиден, Висечки лустер

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Столна ламба тип 2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *