Столна ламба тип 2

2.950 ден3.450 ден

Избриши
SKU: N/A Категорија:

Опис на производот

Дополнителни информации

Форма

Столна ламба, Ѕиден, Висечки лустер

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Столна ламба тип 2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *