Столна ламба тип 5

4.850 ден

Избриши
SKU: N/A Категорија:

Опис на производот

Дополнителни информации

Боја на ламба

Црна, Бела, Портокалова

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Столна ламба тип 5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *