Столна ламба тип 5

4.850 ден

SKU: Не е достапно Категорија:

Опис на производот

Дополнителни информации

Боја на ламба

Црна, Бела, Портокалова

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Столна ламба тип 5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *