Спот светла на шина

750 ден1.200 ден

Три димензии на светилките:
Мали 10W , Средни 20W , Големи 30W

Цена на шината е 500 денари/метар

SKU: Не е достапно Категории: , ,

Опис на производот

Дополнителни информации

Големина и моќност

Мала 10W, Средна 20W, Голема 30W

Шина за светилките

Да, Не

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Спот светла на шина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *