Видео ѕвонче

2.750 ден

Категорија:

Опис на производот

Резолуција: 720p
Поврзување: Безжична
Апликација: Wifi камера со ѕвонче за внатре или надвор
Дополнително: бесплатен безжичен ѕвонче во затворен простор
Сертификација: це
Специјални карактеристики: Вградена камера, Ngh Vision, Двонасочно аудио, предупредувања, детекција на движење, Full HD, отпорен на атмосферски влијанија. Широкоаголен поглед.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Видео ѕвонче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *