Купи!

Висечка ламба – Конус

1.850 ден2.150 ден

7867         Ф 250mm

7754-B     Ф 260mm

7754-C     Ф 380mm

 

SKU: Не е достапно Категорија:

Опис на производот

Дополнителни информации

Дијаметар

Ф 250mm, Ф 260mm, Ф380mm