Висечки лустер тип 6

3.000 ден8.000 ден

Избриши
SKU: N/A Категорија:

Опис на производот

Дополнителни информации

Тип на лустер

Висечки, Ѕиден

Боја на лустер

Бела, Сива, Црна, Портокалова

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Висечки лустер тип 6”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

You may also like…