Висечки лустер тип 6

3.000 ден8.000 ден

SKU: Не е достапно Категорија:

Опис на производот

Дополнителни информации

Тип на лустер

Висечки, Ѕиден

Боја на лустер

Бела, Сива, Црна, Портокалова

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Висечки лустер тип 6”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…