Купи!

Дрвен лустер – Греда

Original price was: 2.700 ден.Current price is: 2.350 ден.

Рачна изработка,
Димензија на гредата 1 метар, а може и по ваша желба
(10 дена до достава)

Достапно по нарачка

Опис на производот

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дрвен лустер – Греда”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…