Лустер тип 32

4.400 ден

SKU: Не е достапно Категории: ,

Опис на производот

Дополнителни информации

Број на светилки

4, 5

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лустер тип 32”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *