ЛЕД лустер квадрат

3.950 ден

ЛЕД лустер, свети во 3 бои:
– ладно бела (6400К),
– неутрално бела (4000К)
– топло бела ( 2700К)

Опис на производот

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЛЕД лустер квадрат”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *