LED висечки лустер тип. 5302/3

5.700 ден

Лустерот свети во 3 нијанси светлина:
Топло-бела, Неутрално и Ладно-бела

Избриши

Опис на производот

Дополнителни информации

Боја на лустерот:

Бела, Кафена

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LED висечки лустер тип. 5302/3”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *