Лустер тип 28

3.500 ден4.900 ден

SKU: Не е достапно Категории: ,

Опис на производот

Дополнителни информации

Број на светилки

3, 5

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лустер тип 28”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *