Лустер тип.15

2.250 ден

Лустер во 2 бои – златна, сребрена и бронзена. Секој лустер е со 3 фасонки

SKU: Не е достапно Категории: ,

Опис на производот

Дополнителни информации

Боја на Лустер:

Бронзена, Златна, Сребрена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лустер тип.15”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *