Лустер тип.15

2.250 ден

Лустер во 2 бои – златна, сребрена и бронзена. Секој лустер е со 3 фасонки

Избриши

Опис на производот

Дополнителни информации

Боја на Лустер:

Бронзена, Златна, Сребрена

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лустер тип.15”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *