Лустер тип.20

1.300 ден6.750 ден

Избриши

Опис на производот

     

Дополнителни информации

Број на светилки

8, 5, 1

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лустер тип.20”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *