Лустер тип.20

1.300 ден6.750 ден

SKU: Не е достапно Категории: ,

Опис на производот

     

Дополнителни информации

Број на светилки

8, 5, 1

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лустер тип.20”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *