Лустер спирала

8.150 ден20.800 ден

Избриши

Опис на производот

Дополнителни информации

Боја на лустер

Бела, Црна, Сиво-зелена, Портокалова

Број на чашки

3 чашки, 5 чашки, 8 чашки

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лустер спирала”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

You may also like…