Лустер тип 6

1.200 ден2.350 ден

SKU: Не е достапно Категории: ,

Опис на производот

Дополнителни информации

Број на светилки

Три (3), Две (2), Столна ламба

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лустер тип 6”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *