Лустер тип 6

1.200 ден2.350 ден

Избриши

Опис на производот

Дополнителни информации

Број на светилки

Три (3), Две (2), Столна ламба

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лустер тип 6”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *