Лустер тип 8

1.900 ден4.950 ден

SKU: Не е достапно Категории: ,

Опис на производот

Дополнителни информации

Бр. на чашки

5 чашки, 4 чашки, 2 чашки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лустер тип 8”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *