Лустер тип 9

1.700 ден6.300 ден

SKU: Не е достапно Категории: ,

Опис на производот

Дополнителни информации

Боја

Бела, Црна, Портокалова, Сива

Број на чашки

1 чашка мал, 1 чашка голем, 4 чашки хоризонтално, 4 чашки квадрат

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лустер тип 9”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *