Купи!

Дрвен лустер – Тркало

4.300 ден5.000 ден

Димензии на тркалото: 70см и 90см
6 фасонки за сијалици

Опис на производот

Дополнителни информации

Димензии Не е достапно
Големина тркало

70см, 90см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дрвен лустер – Тркало”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…