Sale!

Дрвен лустер – Тркало

4.200 ден4.500 ден

Димензии на тркалото: 70см и 90см
6 фасонки за сијалици

Избриши

Опис на производот

Дополнителни информации

Dimensions N/A
Големина тркало

70см, 90см

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дрвен лустер – Тркало”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *