Висечки и ѕиден лустер

900 ден2.800 ден

SKU: Не е достапно Категории: ,

Опис на производот

Дополнителни информации

Тип на лустер

Висечки со 3 топки, Висечки со 1 топка, Ѕиден

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Висечки и ѕиден лустер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *