Ѕиден лустер. тип 2147

800 ден

Ѕиден лустер со 1 светилка,

Висечки лустер со 5 и 3 светилки.

 

Категорија:

Опис на производот

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ѕиден лустер. тип 2147”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *