ЛЕД ѕиден лустер

970 ден1.650 ден

SKU: Не е достапно Категории: , ,

Опис на производот

Дополнителни информации

Форма

Круг, Квадрат

Број на светилки

Една светилка, Две светилки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЛЕД ѕиден лустер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *