ЛЕД ѕиден лустер

970 ден1.650 ден

Избриши

Опис на производот

Дополнителни информации

Форма

Круг, Квадрат

Број на светилки

Една светилка, Две светилки

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЛЕД ѕиден лустер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *