Ѕиден свот – круг и квадрат

820 ден

SKU: 8071 Категории: ,

Опис на производот

Дополнителни информации

Форма

Квадрат, Круг

Боја

Црна, Бела

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ѕиден свот – круг и квадрат”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *