Сијалица LED COB (GU10)

180 ден280 ден

Модел: LED Сијалица COB – GU10
Моќност: 3W| 5W|
Тип грло: G10
Топло/Ладно бела: 3000К/6000К
Траење:  > 20,000h

SKU: Не е достапно Категорија: Ознака

Опис на производот

ML-121

Дополнителни информации

Моќност (W)

3W, 5W